22.06.2020  12:38
SON GÜNCELLEME: 
22.06.2020  12:39
KAYNAK: 
KARAR.COM

Sütaş'ın kahramanı 'Buzu' evlere geliyor

Sütaş, 45.yılına özel hazırlanan reklam filminde sıcacık hikayesiyle gönülleri fetheden sevimli oyuncak Buzu'yu çocuklarla buluştururken, anlamlı bir projeye de imza atıyor. Türkiye'nin dört bir yanındaki kadınlar Sütaş için sevimli Buzu oyuncakları örerek aile bütçelerine katkıda bulunuyor.

+
-

Sütaş Çiftliği'nde yaşamayı hayal eden Buzu, çok kısa sürede başta çocuklar olmak üzere tüm Türkiye’nin sevgisini kazandı. Sütaş, bir yandan 45. yıl reklam filminin sevimli kahramanı Buzu’yu çocuklarla buluştururken bir yandan da ev kadınlarının aile bütçelerine katkıda bulunmalarını sağlayacak anlamlı bir projeye imza atıyor.

Sütaş’ın 'Buzular geliyor, Çocuklarımız seviniyor, Kadınlarımız kazanıyor' sloganıyla hayata geçirdiği projede bugüne dek Türkiye’nin dört bir yanından binlerce kadın yer aldı. Sütaş’ın örgü malzemelerini ulaştırdığı kadınlar, çocuklara hediye edilecek Buzu’ları örerek, el emeklerinin karşılığında elde ettikleri gelir ile aile bütçelerine katkıda bulundu.

"BUZU'LARI ÖREREK EMEKLERİNİN KARŞILIĞINI ALDILAR"

Projeyle ilgili bilgi veren Sütaş Genel Müdürü Funda Ak "45. Yılımızı, çocukları sevindirip mutlu edecek, kadınlarımızın ek gelir elde etmelerini sağlayacak böyle bir proje ile taçlandırdığımız için çok mutluyuz. Ülkemizin dört bir yanındaki kadınlara el emeği göz nuru Buzu oyuncakları örebilmeleri için gereken malzemeleri ulaştırdık. Örgü seven kadınlarımız da Buzu’ları örerek emeklerinin karşılığını aldılar. Her birinin eline, emeğine, yüreğine sağlık… Sütaşkı’mızı 45 yıldır sevginizle büyütüp, Doğal Lezzetlerimize sofralarınızda yer verdiğiniz için teşekkür ederiz" dedi.

Sütaş, Buzu bekleyen çocukları sevindirecek kampanyası ile, online alışveriş sitesi Sütaş Market’ten 'tek seferde, her 200 TL ve üzeri' alışveriş yapan üyelerine, el emeği göz nuru Buzu hediye ediyor.

DİĞER HABERLER
Artık geri dönüş yok anahtar uyumda
Pozitif oranı yüzde 2'yi geçerse okullar kapatılmalı
Bu ucube sistem Türkiye'yi yönetemiyor
Seldeki ölümlerden kamu sorumlu!
Açıköğretim psikoloji bölümleri kapatılacak
Pençe-Kaplan Operasyonu'ndan şehit haberi
Patlamayı 'Kanal'a bağladı