01.07.2020  11:31
SON GÜNCELLEME: 
08.07.2020  12:29
KAYNAK: 
KARAR.COM

İbrahim Tatlıses'in yeni eşi Gülçin Karakaya kaç yaşında? (Gülçin Karakaya kaç yaşında?)

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, evlenmeye hazırlandığı Gülçin Karakaya ile kameralar kaşısına geçti. Sosyal medya kullanıcıları 'Gülçin Karakaya kimdir ve kaç yaşında?' sorularının yanıtlarını merak ederken, İbrahim Tatlıses'in dördüncü kez evlilik hazırlığı yaptığı magazin dünyasında konuşuluyor. Detaylar haberimizde...

+
-

'Gülçin Karakaya kimdir?', 'Gülçin Karakaya kaç yaşında ve nereli?', 'İbrahim Tatlıses'ın kaç kez evlendi ve kaç çocuğu var?' sorularının yanıtlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Bir dönem Genç Parti'den milletvekili adayı ve AK Parti'den de milletvekili aday adayı olan İbrahim Tatlıses, bir kez daha dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Magazin medyasını meşgul haberlerin ardından gelin adayı 'Gülçin Karakaya'nın hayat hikayesi' merak konusu oldu. İşte detaylar...

İBRAHİM TATLISES İLE GÜLÇİN KARAKAYA'NIN ARASINDAKİ YAŞ FARKI KAÇ?

68 yaşındaki İbrahim Tatlıses, kendisinden 42 yaş küçük sevgilisiyle kameraların karşısına geçti. Bodrum'da yaz aylarının tadını çıkaran Tatlıses ile bir süredir birlikte olduğu Karakaya'nın eğlenceli anları objektiflere yansıdı.

7 çocuk ve 9 torun sahibi olan ünlü türkücünün, dördüncü kez evlilik hazırlığı yaptığı öğrenildi. İbrahim Tatlıses daha önce Adalet Durak, 1979-1982 yılları arasında Perihan Savaş, 2011-2013 yılları arasında Ayşegül Yıldız ile evli kalmıştı. Tatlıses'in; İdo Tatlıses, Melek Zübeyde Tatlı, Dilan Çıtak, Ahmet Tatlı, Elif Ada Tatlı, Gülden Tatlı, Gülşen Tatlı adlarında 7 çocuğu bulunuyor.

GÜLÇİN KARAKAYA KİMDİR?

İbrahim Tatlıses'in yeni eşi olması beklenen Gülçin Karakaya hakkında henüz pek bilgi bulunmuyor. Karakaya'nın 26 yaşında olduğu biliniyor.

GÜLÇİN KARAKAYA KAÇ YAŞINDA?

1994 doğumlu olan Gülçin Karakaya, 2020 yılı itibariyle 26 yaşındadır.

İBRAHİM TATLISES KİMDİR?

DİĞER HABERLER
Resmi toplantı AK Parti İl Başkanlığında yapıldı
Kuaföre giden gelin trafik kazasında hayatını kaybetti
Korona tedavisi gören yaşlı hastayı terk ettiler
Yüzde 51 için yola çıkıyorum
Aşure ne zaman yapılacak?
Sakarya'da abi-kardeş dehşet saçtı
Kızılay’dan Beyrut için yardım kampanyası